Sme náborová agentura
s revolučným prístupom

Naše HR služby

Nábor talentov

Neviete si rady s ťažkou pozíciou? Tí najlepší kandidáti prácu aktívne nehľadajú. My vieme, ako ich nájsť a zaujať.

RPO (Recruitment Process Outsourcing)

Poskytujeme našich skúsených, vyškolených a vysoko profesionálnych sourcerov a recruiterov na dlhodobú aj krátkodobú spolupracu.

Outplacement

Chcete vyjadriť vďaku svojim zamestnancom aj napriek tomu, že ste nútení sa s nimi rozlúčiť? Ponúkame vám a vašim zamestnancom komplexný outplacement poradenský servis.

HR marketing

Potrebujete posilniť vášu značku ako zamestnávateľ (employer brand)? Ponúkame vám komplexné služby v oblasti HR marketingu prispôsobené náborovým potrebám vašej spoločnosti.

Spoločnosti, ktorým sme pomohli vybrať
ideálnych kandidátov

Ako sa líšime

 • Case study: Marelli

  GoodCall Slovensko zaisťuje talenty pre spoločnosť Marelli

  V rámci dlhodobého partnerstva sme pre spoločnosť Marelli umiestnili 190 kandidátov s 88% mierou prijatia na pozície v supply chain, financiách,  IT, nákupe, ľudských zdrojoch a viac.

  Zjistit více
 • Case study: Metalimex

  Pomohli sme spoločnosti Metalimex s náborom kľúčových manažérov spoločnosti

  Vďaka inovatívnym metódam náboru sa nám podarilo obsadiť kľúčové manažérske pozície v podniku. Úspešní kandidáti pochádzali z našej unikátnej aplikácie, boli nájdení na sieti LinkedIn alebo priamo vyhľadaní. Spolupráca pokračuje a stále sa rozvíja. Prečítajte si celú prípadovú štúdiu a zistite, ako môže GoodCall pomôcť aj vašej firme!

  Zjistit více
 • Case study: Savencia

  Pomohli sme spoločnosti Savencia nájsť personálneho manažéra pre SSC

  Spoločnosť Savencia potrebovala pre klienta SSC s viac ako 130 zamestnancami vedúceho personálneho oddelenia. Spoločnosť GoodCall zabezpečila ideálneho kandidáta s relevantnými skúsenosťami.

  Zjistit více
 • Case study: Deloitte

  360° nábor zamestnancov pre IT divíziu Deloitte skrze RPO

  Spoločnosť Deloitte potrebovala outsourcovať nábor 360° pre divíziu technologického poradenstva, kým sa pre túto divíziu nevytvorí interný náborový tím. Po niekoľkých rokoch spolupráce s GoodCall RPO nás klient opäť oslovil.

  Zjistit více