HR
Marketing

Zaistite si perfektný marketing
pre akúkoľvek časť HR

V GoodCalle chápeme, že úspešný nábor vyžaduje strategický prístup k marketingu a efektívne riadenie ľudských zdrojov. Preto ponúkame komplexné služby v oblasti outsourcingu kľúčových marketingových služieb pre HR. Vďaka spolupráci môžete využiť naše odborné znalosti v oblasti Employer Brandingu aj HR marketingu a zvýšiť tak povedomie o značke medzi vašim kľúčovým publikom potenciálnych zamestnancov, prilákať špičkové talenty a podporiť obchodný rast.

Naše služby marketingového outsourcingu zahŕňajú širokú škálu špecializovaných oblastí, vďaka čomu poskytujeme komplexný prístup k vášmu náborovému úsiliu na všetkých frontoch.

Medzi naše hlavné služby patrí:

Employer branding a HR marketing

Prilákajte a udržte si najlepšie talenty vytvorením silnej zamestnávateľskej značky. Budeme spolupracovať s vašim personálnym tímom na vytvorení presvedčivej stratégie, ktorá bude mať ohlas u potenciálnych kandidátov a posilní povesť vašej spoločnosti ako obľúbeného zamestnávateľa.

Sociálne siete a obsahový marketing

Využite silu sociálnych médií a oslovte svoje cieľové publikum. Vypracujeme vám stratégiu sociálnych médií zameranú na výsledky a vytvoríme presvedčivý obsah, ktorý bude rezonovať s vašim publikom, pomôže budovať povedomie o vašej zamestnávateľskej značke a tiež podporí lojalitu existujúcich zamestnancov.

Výkonnostné kampane

Dosiahnite merateľné výsledky prostredníctvom kampaní zameraných na výkon. Náš tím všetko zoptimalizuje takým spôsobom, aby ste maximalizovali návratnosť investícií, pričom využíva stratégie a nástroje založené na dátach, čo napomáha k efektívnejšiemu dosiahnutiu vašich obchodných cieľov.

Ako podporu našich kľúčových riešení,
ale aj ako samostatné služby
ponúkame:

 • Workshopy na mieru

  Získajte znalosti z marketingu a HR prezenčne či online, šité na mieru vašim potrebám.

 • Media planning

  Efekívne rozdeľte marketingový rozpočet, maximalizujte dosah kampaní vďaka strategickému plánovaniu médií.

 • Analýzy/strategické poradenstvo

  Získajte cenné poznatky o HR marketingu, odporúčania a dáta na mieru. Optimalizujte marketing a dosiahnite ciele.

 • Projektové riadenie

  Zabezpečíme bezproblémovú realizáciu projektov, dohľad nad celým procesom, včasné dodanie a úspešnú realizáciu.

 • Foto a video produkcia

  Vyrozprávajte príbeh svojej značky pomocou vysokokvalitného foto a video obsahu, ktorý zaujme vašu cieľovú skupinu.

 • Grafický dizajn

  Zaujmite pozornosť a zanechnite dojem pútavými vizuálmi, logom, infografikami a podporou marketingového úsilia.

 • Copywriting

  Vytvorte pútavý obsah pre rôzne kanály, marketingové materiály, web, e-maily s jedinečným hlasom značky a kľúčovými informáciami.

 • Influencer marketing

  Rozšírte dosah a dôveryhodnosť značky s relevantnými influencermi a autentickým obsahom pre kontakt s potenciálnymi zamestnancami.

 • Brandové kampane

  Využite integrované marketingové kampane, ktoré prezentujú silné stránky značky, zvyšujú viditeľnosť a podporujú konverzie.

 • E-mailové kampane

  Oslovte cieľovú skupinu e-mailami s personalizovanými kampanami pre získanie nových potenciálnych zamestnancov, zapojenie kandidátov a budovanie vzťahov.

 • Case study: Marelli

  GoodCall Slovensko zaisťuje talenty pre spoločnosť Marelli

  V rámci dlhodobého partnerstva sme pre spoločnosť Marelli umiestnili 190 kandidátov s 88% mierou prijatia na pozície v supply chain, financiách,  IT, nákupe, ľudských zdrojoch a viac.

  Zjistit více
 • Case study: Metalimex

  Pomohli sme spoločnosti Metalimex s náborom kľúčových manažérov spoločnosti

  Vďaka inovatívnym metódam náboru sa nám podarilo obsadiť kľúčové manažérske pozície v podniku. Úspešní kandidáti pochádzali z našej unikátnej aplikácie, boli nájdení na sieti LinkedIn alebo priamo vyhľadaní. Spolupráca pokračuje a stále sa rozvíja. Prečítajte si celú prípadovú štúdiu a zistite, ako môže GoodCall pomôcť aj vašej firme!

  Zjistit více
 • Case study: Savencia

  Pomohli sme spoločnosti Savencia nájsť personálneho manažéra pre SSC

  Spoločnosť Savencia potrebovala pre klienta SSC s viac ako 130 zamestnancami vedúceho personálneho oddelenia. Spoločnosť GoodCall zabezpečila ideálneho kandidáta s relevantnými skúsenosťami.

  Zjistit více
 • Case study: Deloitte

  360° nábor zamestnancov pre IT divíziu Deloitte skrze RPO

  Spoločnosť Deloitte potrebovala outsourcovať nábor 360° pre divíziu technologického poradenstva, kým sa pre túto divíziu nevytvorí interný náborový tím. Po niekoľkých rokoch spolupráce s GoodCall RPO nás klient opäť oslovil.

  Zjistit více

Zistite, ako vám
môžeme pomôcť

Pokiaľ si pre svoje HR potreby vyberiete marketingový outsourcing od spoločnosti GoodCall, môžete využiť naše odborné znalosti a skúsenosti na zefektívnenie marketingových procesov, posilnenie prezentácie vašej značky a prilákanie špičkových talentov.

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako môžeme spoločne pracovať na dosiahnutí vašich cieľov v oblasti Employer Brandingu a HR marketingu.

Kontaktujte nás

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov