Sme náborová agentura
s revolučným prístupom

Nábor talentov

Nedarí sa vám obsadiť náročné pozície? Tí najlepší kandidáti prácu aktívne nehľadajú. My vieme, kde ich nájsť a ako ich zaujať. 

Vďaka našej jedinečnej metodológii priameho vyhľadávania, nájdeme pre váš špecifický biznis toho správneho človeka. Postaráme sa o celý náborový proces od prvého kontaktu až po deň, keď nový zamestnanec v deň svojho nástupu vstúpi do vašej kancelárie. 

Vašou úlohou je byť naším partnerom a my sa postaráme o to, aby ste získali tie správne talenty. Je to spolupráca, ktorú vedieme my a vy z nej profitujete. 

Ako sa odlišujeme

Naše týmy nabírají
tyto pozice

 • Case study: Marelli

  GoodCall Slovensko zaisťuje talenty pre spoločnosť Marelli

  V rámci dlhodobého partnerstva sme pre spoločnosť Marelli umiestnili 190 kandidátov s 88% mierou prijatia na pozície v supply chain, financiách,  IT, nákupe, ľudských zdrojoch a viac.

  Zjistit více
 • Case study: Metalimex

  Pomohli sme spoločnosti Metalimex s náborom kľúčových manažérov spoločnosti

  Vďaka inovatívnym metódam náboru sa nám podarilo obsadiť kľúčové manažérske pozície v podniku. Úspešní kandidáti pochádzali z našej unikátnej aplikácie, boli nájdení na sieti LinkedIn alebo priamo vyhľadaní. Spolupráca pokračuje a stále sa rozvíja. Prečítajte si celú prípadovú štúdiu a zistite, ako môže GoodCall pomôcť aj vašej firme!

  Zjistit více
 • Case study: Savencia

  Pomohli sme spoločnosti Savencia nájsť personálneho manažéra pre SSC

  Spoločnosť Savencia potrebovala pre klienta SSC s viac ako 130 zamestnancami vedúceho personálneho oddelenia. Spoločnosť GoodCall zabezpečila ideálneho kandidáta s relevantnými skúsenosťami.

  Zjistit více
 • Case study: Deloitte

  360° nábor zamestnancov pre IT divíziu Deloitte skrze RPO

  Spoločnosť Deloitte potrebovala outsourcovať nábor 360° pre divíziu technologického poradenstva, kým sa pre túto divíziu nevytvorí interný náborový tím. Po niekoľkých rokoch spolupráce s GoodCall RPO nás klient opäť oslovil.

  Zjistit více

Tieto spoločnosti našli vďaka nám
svoje talenty

Spojte sa s nami

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov